پنج شنبه, 11 آذر 1395 09:41

چیلر جذبی دو اثره شعله مستقیم مدل RGD

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چيلرهاي جذبي دو اثره شعله مستقيم ابارا
 چيلرهاي جذبي دو اثره داراي دو ژنراتور مي باشند كه محلول ليتيوم برومايد رقيق از محفظه ابزربر به دو ژنراتور جداگانه ‹‹ دما بالا ›› و  ‹‹ دما پايين ›› هدايت مي شود. ژنراتور دوم باعث مي شود که انرژي بخار آب جدا شده از ليتيوم برومايد در چرخه كاركرد چيلر استفاده شود و بدين ترتيب با مصرف كمتر انرژي ضريب عملكرد دستگاه نسبت به چيلرهاي تك اثره افزایش می یابد. در چيلر هاي دو اثره شعله مستقيم ابارا راهكارهاي ديگري در جهت كاهش انرژي مصرفي و آلايندگي هوا نيز استفاده شده است. تجهيز چيلر به مشعل با سيستم كنترل بسيار پيشرفته ميزان آلايندگي را به حداقل ممكن رسانده است همچنين با بكارگيري پمپ محلول با دور متغير اين امكان را فراهم ساخته تا در شرايط مختلف كه بار برودتي مورد نياز تغ ییر می یابد، متناسباً دور پمپ تغ ییر یافته تا از مصرف انرژي بيش از نياز جلوگيري شود. چیلرهای جذبی دو اثره شعله مستقیم قابلیت استفاده در س کیل گرمایشی با حداکثر 60 درجه سانتیگراد حرارت آب گرم خروجی را دارند
 
 كاربرد چيلرهاي جذبي شعله مستقيم
 چیلرهای جذبی شعله مستقیم در تمامی پروژه هاي مسكوني، تجاري، اداري، صنعتي، بيمارستاني، دانشگاهي و ... قابل استفاده می باشد و به علت هزينه هاي جاري ناچيز، بهره برداري و راهبري ساده و عدم نياز به تجهيزات جانبي طی سالهای اخیر مورد توجه و تحسین مصرف کنندگان بوده است.
   

نحوه كاركرد چيلرهاي جذبي شعله مستقيم
 محلول ليتيوم برومايد با وارد شدن از ابزربر به ژنراتور جهت جداسازي بخارهاي آب موجود در آن و رقيق سازي توسط مشعل با گاز شهري(يا گازوئيل) حرارت داده مي شود .
 

اطلاعات تکميلي

بازدید 3384 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 آذر 1395 09:41

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایر چیلرهای جذبی